VÕISTLUSED

Kogu võistlusinfo on www.agilitykoer.ee

Siit tabelist leiad infot vanade võistluste kohta

KUUPÄEV KOHT KOHTUNIK VÕISTLUSED
Info
Regamine
Tulemused  Pildid TOIMKOND
Info
Regamine
2017
5.-6.08 Tallinn Inga
Järv
(Eesti)
27.-28.05

 

Tallinn
RV(INT)
 Lenka Pankova
(Tshehhi)
15.-16.04 TAKO hall Johanna
Nyberg
(Soome)
18.-19.03 TAKO hall Anne
Tammiksalu
(Eesti)
2016
 6.-7.08  Veskimetsa  Svetlana
Zolotnikova
(Eesti)
 suletud  siin
 18.-19.06  Veskimetsa
RV(INT)
 Anne
Tammiksalu
(Eesti)
 suletud  siin
23.-24.04  TAKO hall  Inga Järv
(Eesti)
 suletud  siin
2015
2.08.2015
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
Inga Järv
(EST)
 suletud  Tulemused
1.08.2015
(laupäev)
Tallinn
Veskimetsa
Inga Järv
(EST)
 suletud  Tulemused
7.06.2015
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
Elika Salonen
(stazöör A1 ja A2 üks agility rada)
suletud Tulemused
6.06.2015
(laupäev)
Tallinn
RV(INT)
Veskimetsa
Svetlana
Zolotnikova
(EST) 
suletud Tulemused
2014 INFO
3.08.2014
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
Pertti Siimes
(FIN)
 suletud Tulemused Pildid
2.08.2014
(laupäev)
Tallinn
Veskimetsa
Pertti Siimes
(FIN)
suletud Tulemused Pildid
8.06.2014
(pühapäev)
Tallinn
RV(INT)
Veskimetsa
Nalle Jansson
(SWE)
 suletud Tulemused

 

Pildid
7.06.2014
(laupäev)
Tallinn
Veskimetsa
Nalla Jansson
(SWE)
suletud
Tulemused
18.04.2014
(reede)
EKSAM
TAKO hall
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
Monika Põld
(stazöör E3,E4)

suletud

Tulemused
2013
29.06.2013 Tallinn Lidija
Belajeva
(LAT)
 suletud V3 V4 V5  (A1)
V6 V7 V8  (A2)
V9 V10 V11 (A3)
 Pildid
28.06.2013 Tallinn Lidija
Belajeva
(LAT) 
suletud A0
V1 V2  (A1)
 Pildid

16.06.2013
EKSAM
Harjumaa
TAKO hall
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud suletud A0
E1 E2 E3
E4 E5 E6
OPEN
 Pildid
26.05.2013 Tallinn
RV(INT)
Anne
Tammiksalu
(EST)
suletud A0
V7 V8
V9 V10
V11
RV(INT)
25.05.2013 Tallinn Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud A0
V1 V2
V3 V4
V5 V6
 Pildid
01.05.2013
EKSAM
Harjumaa
TAKO hall
Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud A0
A1(E1 E2 E3)
A2(E4 E5 E6)
OPEN
 Pildid
2012   
12.08.2012 Tallinn Kees
Stoel
(NL)
MM2012
kohtunik

suletud

 

03.06.2012 Tallinn
RV(INT)

Jirina
Mackova
(cz)
MM2012
kohtunik

suletud

H0
V9
V10
V11
V12
RV(AG+HY)

Pildid
02.06.2012 Tallinn
RV(INT)
Jiřina
Máčková
(CZ)
MM2012
kohtunik
suletud V1, V2, V3
V4. V5, V6
V7, V8,
RV(HY)
2011
13.08.2011 Tallinn Marianne
Fernström
(SWE)
 
 suletud
A0
A1
A2
A3
Pildid
Pildid
23.07.2011 Haapsalu Henri
Luomala
(FIN)
suletud Tulemused Pildid
21.05.2011 Tallinn
RV(INT)
Kari
Jalonen
(FIN)
EO2011
kohtunik
 suletud Tulemused Pildid 
20 10
18.07.2010 Haapsalu Nalle
Jansson
(SWE)
MM2010
kohtunk
 suletud
Tulemused Pildid
Pildid
12.06.2010 Tallinn
RV (INT)
Lee
Gibson
(UK)
suletud Tulemused Pildid
13.06.2010 Tallinn
RV (INT)
Lee
Gibson
(UK)
suletud Tulemused Pildid
15.05.2010 Tallinn Johanna
Nyberg
(FIN)
suletud Tulemused Pildid
 2009
 25.07.2009 Haapsalu Marianne
Fernström
(SWE) 
suletud Tulemused Pildid
 23.05.2009  Tallinn
EMV
Ninnie
LIndvall
(SWE)
 suletud Tulemused
 23.05.2009  Tallinn Ninnie
Lindvall
(SWE)
 suletud Tulemused
 18.04.2009  Tallinn Maire
Tõnurist
(EST)
 suletud Tulemused Pildid 
 2008
 30.08.2008  Tallinn Karolis
Cerniauskas
(LT)
 suletud Tulemused Pildid
 26.07.2008  Tallinn Sigitas
Bushinskas
(LT)
 suletud Tulemused Pildid
 28.06.2008  Pärnu Zusuza
Abranyi
(HUN)
 suletud Tulemused Pildid
 08.03.2008  Tallinn Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused  Pildid 
 2007
 13.10.2007  Tallinn Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused Pildid 
 11.08.2007  Pärnu Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused Pildid
 21.07.2007  Tallinn Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud Tulemused Pildid
 24.03.2007  Tallinn Maire
Tõnurist
(EST)
 suletud Tulemused