VÕISTLUSED

Tabelist leiad infot uute ja vanade võistluste kohta

  

KUUPÄEV KOHT KOHTUNIK VÕISTLUSED
Info
Regamine
Tulemused  Pildid TOIMKOND
Info
Regamine
2017            
5.-6.08 Tallinn Inga
Järv
(Eesti)
       
27.-28.05

 

Tallinn
RV(INT)
 Lenka Pankova
(Tshehhi)
       
15.-16.04 TAKO hall Johanna
Nyberg
(Soome)
       
18.-19.03 TAKO hall Anne
Tammiksalu
(Eesti)
       
2016            
 6.-7.08  Veskimetsa  Svetlana
Zolotnikova
(Eesti)
 suletud  siin    
 18.-19.06  Veskimetsa
RV(INT)
 Anne
Tammiksalu
(Eesti)
 suletud  siin    
23.-24.04   TAKO hall
 
 Inga Järv
(Eesti)
 suletud  siin    
2015            
2.08.2015
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
Inga Järv
(EST)
 suletud  Tulemused    
1.08.2015
(laupäev)
 
Tallinn
Veskimetsa
Inga Järv
(EST)
 suletud  Tulemused    
7.06.2015
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
 
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
Elika Salonen
(stazöör A1 ja A2 üks agility rada)
suletud Tulemused    
6.06.2015
(laupäev)
Tallinn
RV(INT)
Veskimetsa
Svetlana
Zolotnikova
(EST)

suletud Tulemused    
2014           INFO
3.08.2014
(pühapäev)
Tallinn
Veskimetsa
Pertti Siimes
(FIN)
 suletud Tulemused Pildid  
2.08.2014
(laupäev)
Tallinn
Veskimetsa
Pertti Siimes
(FIN)
suletud  Tulemused Pildid  
8.06.2014
(pühapäev)
Tallinn
RV(INT)
Veskimetsa
Nalle Jansson
(SWE)
 suletud Tulemused

Pildid  
7.06.2014
(laupäev)
Tallinn
Veskimetsa
Nalla Jansson
(SWE)
suletud
Tulemused
   
18.04.2014
(reede)
EKSAM
TAKO hall
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
Monika Põld
(stazöör E3,E4)
 
suletud

Tulemused
   
2013            
29.06.2013 Tallinn Lidija
Belajeva
(LAT)
 suletud V3 V4 V5  (A1)
V6 V7 V8  (A2)
V9 V10 V11 (A3)
 Pildid  
28.06.2013 Tallinn Lidija
Belajeva
(LAT) 
suletud A0
V1 V2  (A1)
 Pildid

 

16.06.2013
EKSAM
Harjumaa
TAKO hall
Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud suletud A0
E1 E2 E3
E4 E5 E6
OPEN
 Pildid  
26.05.2013 Tallinn
RV(INT)
Anne
Tammiksalu
(EST)
suletud A0
V7 V8
V9 V10
V11
RV(INT)
   
25.05.2013 Tallinn Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud A0
V1 V2
V3 V4
V5 V6
 Pildid  
01.05.2013
EKSAM
Harjumaa
TAKO hall
Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud A0
A1(E1 E2 E3)
A2(E4 E5 E6)
OPEN
 Pildid  
2012             
12.08.2012 Tallinn Kees
Stoel
(NL)
MM2012
kohtunik

suletud 

 

     
03.06.2012 Tallinn
RV(INT)

Jirina
Mackova
(cz)
MM2012
kohtunik

suletud

H0
V9
V10
V11
V12
RV(AG+HY)

Pildid  
02.06.2012 Tallinn
RV(INT)
Jiřina
Máčková
(CZ)
MM2012
kohtunik
suletud
 
V1, V2, V3
V4. V5, V6
V7, V8,
RV(HY)
   
2011            
13.08.2011 Tallinn Marianne
Fernström
(SWE)
 
 suletud
A0
A1
A2
A3
Pildid
Pildid
 
23.07.2011 Haapsalu Henri
Luomala
(FIN)
suletud Tulemused Pildid  
21.05.2011 Tallinn
RV(INT)
Kari
Jalonen
(FIN)
EO2011
kohtunik
 suletud Tulemused Pildid   
20 10            
18.07.2010 Haapsalu Nalle
Jansson
(SWE)
MM2010
kohtunk
 suletud
Tulemused Pildid
Pildid
 
12.06.2010 Tallinn
RV (INT)
Lee
Gibson
(UK)
suletud Tulemused Pildid  
13.06.2010 Tallinn
RV (INT)
Lee
Gibson
(UK)
suletud Tulemused Pildid  
15.05.2010 Tallinn Johanna
Nyberg
(FIN)
suletud Tulemused Pildid      
 2009            
 25.07.2009 Haapsalu Marianne
Fernström
(SWE) 
suletud  Tulemused Pildid  
 23.05.2009  Tallinn
EMV
Ninnie
LIndvall
(SWE)
 suletud Tulemused    
 23.05.2009  Tallinn Ninnie
Lindvall
(SWE)
 suletud Tulemused    
 18.04.2009  Tallinn Maire
Tõnurist
(EST)
 suletud Tulemused Pildid   
 2008            
 30.08.2008  Tallinn Karolis
Cerniauskas
(LT)
 suletud Tulemused Pildid  
 26.07.2008  Tallinn Sigitas
Bushinskas
(LT)
 suletud Tulemused Pildid  
 28.06.2008  Pärnu Zusuza
Abranyi
(HUN)
 suletud Tulemused Pildid  
 08.03.2008  Tallinn Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused  Pildid   
 2007            
 13.10.2007  Tallinn Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused  Pildid   
 11.08.2007  Pärnu Svetlana
Zolotnikova
(EST)
 suletud Tulemused  Pildid  
 21.07.2007  Tallinn Anne
Tammiksalu
(EST)
 suletud Tulemused  Pildid  
 24.03.2007  Tallinn Maire
Tõnurist
(EST)
 suletud Tulemused